Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Порошенко не бачить підстав для зміни позиції США щодо санкцій проти РФ

Українська
Гельсінкі. 24 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Підстав для зміни позиції, яку займають протягом останніх років Сполучені Штати Америки щодо введених відносно Російської Федерації за анексію Криму і агресію проти України санкцій, немає, переконаний глава Української держави Петро Порошенко.
"Україна отримувала дуже сильну двопартійну підтримку з боку США протягом останніх трьох років і не бачить ніяких підстав для зміни ситуації", - сказав П.Порошенко в Гельсінкі на спільній прес-конференції з президентом Фінляндії Саулі Нііністё у вівторок.
За його словами, Україна буде рада, якщо Росія повністю виконає Мінські угоди, завдяки чому санкції щодо неї будуть зняті. "Ми будемо раді, якщо санкції з боку США і ЄС будуть знижені, якщо Росія виконає всі зобов'язання по Мінським угодами. Але Росія - агресор, Росія окупувала українську суверенну територію і анексувала Крим, брутально порушивши міжнародне право", - сказав президент.
За словами П.Порошенка, насильство на Донбасі триває, і в грудні Україна втратила 22 своїх воїна. "А за весь час агресії більш 2,5 тис. військових було вбито і понад 7,5тис. цивільних були вбиті в результаті російської агресії. І в цій ситуації єдиним ефективним інструментом є санкції, які мотивують РФ і президента (Росії Володимира - ІФ) Путіна сісти за стіл переговорів і імплементувати Мінські угоди ", - сказав він. 
 
© 1992-2017, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар