Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Томбінський: Україні треба покінчити з імітацією реформ

Українська

На думку екс-посла ЄС в Україні, Україна повинна сама ініціювати реформи, тому що за ними піде і міжнародна допомога

Україна має покінчити з імітацією реформ і почати реально будувати демократичну державу.

Про це заявив глава представництва Європейського Союзу у Ватикані, екс-посол ЄС в Україні Ян Томбінський під час Національного форуму «Трансформація України» в Києві, повідомляє «Укрінформ».

«Потрібно закінчити імітацію і будувати державу, будувати реальність. На початку цієї проблеми була імітація державності, відсутність реального, щоденного інвестування в механізми демократії, в інститути державності, переконання людей, що право служить захист спільного інтересу, що держава - це не елемент, який потрібно розділити між вузькою групою людей», - наголосив він.

Насамперед, на думку екс-посла в Україні, необхідна підзвітність партій суспільству. Далі - повноцінна робота всіх інституцій, зокрема ЦВК, в якої досі немає мандата, та Рахункової палати.

Томбінський також підкреслив бездіяльність влади України щодо умов для підприємців.

Він відзначив важливість правильних рішень в сфері енергетики, зокрема встановлення лічильників у приватних квартирах, і тарифних квот.

Окремо колишній посол підкреслив важливість обороноздатності і безпеки країни.

«Всі ці установи, на які люди платять свої податки, нездатні захистити громадянина на дорогах, на вулицях, у школах. А це - елемент суспільної інвестиції», - сказав він.

Томбінський, підсумовуючи, зазначив, що без боротьби з корупцією «не буде демократії, справедливості, економічного розвитку і не буде міжнародної допомоги» і Україна повинна сама ініціювати реформи, тому що за реформами, підкреслив він, піде і міжнародна допомога.

Нагадаємо, у Верховній Раді України зареєстровані чотири законопроектищодо пенсійної реформи, внесені Кабінетом міністрів України.

© 2009-2017, “Українські медійні системи”

Поділитися

Коментар