Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Тристоронні переговори Росії, України і ЄС по газу можуть пройти на початку 2019 року - заява ЄК

Українська
Наступні тристоронні переговори Росії, України і Євросоюзу з питань транзиту російського газу можуть пройти на початку наступного року, говориться в повідомленні Єврокомісії за підсумками зустрічі віце-президента ЄК Марош Шефчович і глави МЗС України Павла Клімкіна.
Тристоронніх переговорів, можливо, будуть передувати технічні зустрічі експертів.
На переговорах сторони відзначили відданість і конструктивну позицію України і "Нафтогазу України" формату тристоронніх переговорів. При цьому М.Шефчовіч висловив надію на досягнення рішучого прогресу в цьому питанні в найближчі місяці. "Це спільне завдання Європейської комісії, уряду України," Нафтогазу "і європейських споживачів", - наголошується в повідомленні.
"Єврокомісія готова надати сприяння в цьому процесі, як в найближчі тижні, так і протягом усього 2019 року, оскільки це є ключовим елементом тристоронніх газових переговорів. Їх успішний результат, а саме довгостроковий транзит газу через Україну в ЄС надійним і економічно ефективним способом, має першорядне значення для енергетичної безпеки європейських споживачів ", - цитується в повідомленні М.Шефчовіч. 
 
© 1992-2018, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар