Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Радник Юнкера по Україні хоче допомогти новим українським властям уникнути помилок у відносинах з ЄС

Українська
Призначений на початку вересня спеціальним радником президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера по Україні німецький політик Ельмар Брок бачить своїм завданням надання допомоги новому українському керівництву в недопущенні помилок, які можуть згодом створити проблеми для інтеграційного процесу України в напрямку Європейського Союзу.
"Моя задача - допомогти уникнути проблем в законодавстві в напрямку Європейського Союзу, зокрема, це стосується законодавства в сфері державного управління, реформи правосуддя, децентралізації, щоб не допустити помилок, які ускладнять потім посилення європейських зв'язків України", - сказав Брок в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".
Також спеціальний радник президента Єврокомісії додав, що бачить своїм завданням допомогти новому керівництву України, "де є багато людей без досвіду і таких, у яких досвід є", уникнути конфлікту.
Брок в цілому позитивно оцінив президента України Володимира Зеленського та його мотивацію, зазначивши при цьому, що "також потрібно дивитися, щоб він не зробив помилок, які можуть створити проблеми в майбутньому інтеграційному процесі в напрямку Європейського Союзу".
"Для нас також дуже важливо, щоб система правосуддя була незалежною від влади. У питанні незалежності судової системи помилки бути не повинно", - підкреслив німецький політик.
Також спеціальний радник президента Єврокомісії повідомив, що має намір відвідати Україну "в найближчі тижні".
 
© 1992-2019, Інтерфакс-Україна.

Поділитися

Коментар