Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна хоче максимально прискорити процес нового розведення сил на Донбасі й не знижує темпу роботи над звільненням утримуваних осіб - Єрмак на зустрічі з послами G7

Українська

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак на зустрічі з керівництвом посольств країн "Великої сімки" (G7) поінформував про ситуацію на Донбасі й майбутні кроки в рамках Мінського процесу.

"Позиція президента є незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну та провести місцеві вибори по всій території України наприкінці жовтня. Ми працюємо 24/7, бо це стосується життя наших громадян", - наголосив на зустрічі Єрмак, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Він нагадав, що нормандський саміт у Парижі був досить успішним. Його результатом стало взаємне повернення утримуваних осіб наприкінці грудня, й нові списки вже передано в рамках роботи ТКГ у Мінську, проте важливо виконати всі домовленості, щоб рухатися далі на шляху до досягнення миру.

"Темп щодо роботи над списками та поверненням наших людей не буде зменшено", – наголосив Андрій Єрмак, нагадавши, що Володимир Зеленський провів заміну в групі, яка займається цим питанням (призначив генерала СБУ Геннадія Кузнєцова представником України в робочій підгрупі ТКГ з гуманітарних питань замість Валерії Лутковської - ІФ).

Глава Офісу президента також повідомив, що за результатами зустрічі в Мінську 12 лютого "практично узгоджено" одну з трьох точок для нового розведення сил уздовж лінії зіткнення на Донбасі. За його словами, українська сторона прагне максимально прискорити цей процес.

Єрмак також запевнив, що основною метою його діяльності як керівника Офісу президента буде забезпечення ефективної роботи глави держави для успіху України.

"Хочемо бути зразком відкритості та демократичності. Це повинен бути офіс дуже ефективних людей, основна мета яких – успіх президента й України. Тому зроблю все, щоб обмін думками та інформацією був ще більш плідним", - сказав він послам "Великої сімки".

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна.

Поділитися

Коментар