Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Заступник голови МЗС України обговорив із послом Болгарії питання забезпечення національних прав українських болгар у межах проведеної в Україні адмінреформи

Українська

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар під час спілкування з послом Болгарії в Україні Костадіном Коджабашевим зазначив, що адміністративно-територіальна реформа в Україні, яка триває, жодним чином не впливає на рівень забезпечення прав національних меншин, зокрема болгарської громади Одеської області, повідомляється на сайті МЗС України в п'ятницю.

"Дипломати завжди знаходять спільну мову. Між Україною і Болгарією немає розбіжностей щодо забезпечення прав болгарської громади в Україні. Ми домовилися вирішувати всі актуальні питання конструктивно", - сказав Боднар.

Зі свого боку, посол наголосив на важливості збереження національної, культурної та мовної ідентичності болгарської національної меншини в Україні та висловив готовність до подальшої конструктивної співпраці з вирішення всіх актуальних питань.

У зустрічі також взяла участь народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Тетяна Плачкова. В ході зустрічі було досягнуто домовленості стосовно продовження діалогу в цій сфері, зокрема на міжпарламентському рівні, йдеться в повідомленні.

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар