Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Папа Франциск у недільній молитві згадав про постраждалих від повеней в Україні

Українська

Під час недільної зустрічі з вірними Папа римський Франциск побажав, аби люди, які потерпають під повеней на заході України, відчули "Господнє втішення та братню допомогу". Про це повідомляє УНН з посиланням на Vatican News.

Він також заохотив молитися за покращення долі народів Близького Сходу, що страждають від війн.

"Дорогі браття й сестри, наступного вівторка, 30 червня, відбудеться четверта Конференція Євросоюзу та ООН для “підтримки майбутнього Сирії та регіону”", – нагадав Папа Франциск, звертаючись до учасників недільної молитви "Ангел Господній", та закликав: "Молімося за цю важливу зустріч, аби вона змогла покращити трагічне становище сирійського народу та сусідніх народів, зокрема, Лівану, в контексті серйозних економічної та суспільно-політичної криз, загострених пандемією".

Промовляючи у неділю, 28 червня, з вікна Апостольського палацу Папа Франциск також сказав: "Заохочую молитися теж і за населення Ємену, також і тут, особливим чином, за дітей, які страждають від дуже важкої гуманітарної кризи. А теж за тих, кого уразили сильні повені в західній Україні: нехай же вони досвідчать Господнього втішення та братерську допомогу", – побажав він.

Нагадаємо, Папа Франциск особисто опікується питанням звільнення нацгвардійця Марківа.

Поділитися

Коментар