Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

ЄС затвердив рішення продовжити економічні санкції, введені для РФ через дестабілізацію України, ще на півроку

Українська

Європейський Союз затвердив рішення продовжити санкції, введені через дестабілізацію ситуації в Україні, щодо конкретних секторів економіки Російської Федерації ще на шість місяців, до 31 січня 2021 року. Про це в понеділок повідомляє Рада ЄС.

"Це рішення слідує за останньою оцінкою стану виконання Мінських угод, яке мало бути виконано до 31 грудня 2015 року, оприлюдненого на відеоконференції лідерів Європейської Ради, котра відбулася 19 червня 2020 року. З огляду на те, що повної реалізації Мінських угод ще не досягнуто, лідери ЄС ухвалили політичне рішення щодо продовження економічних санкцій проти Росії", - йдеться в повідомленні.

В ЄС нагадали, що ці обмежувальні заходи були спочатку введені в 2014 році з урахуванням дестабілізуючих дій Росії проти України і спрямовані на фінансовий, енергетичний і оборонний сектори, а також на сферу товарів подвійного призначення.

Санкції обмежують доступ до первинних і вторинних ринків капіталу ЄС для деяких російських банків і компаній, і забороняють форми фінансової допомоги та посередництва стосовно російських фінансових інститутів.

Ці заходи також забороняють прямий або непрямий імпорт, експорт або передання військової техніки і встановлюють заборону на товари подвійного призначення, які можуть використовуватися з військових цілях або використовуватися військовими кінцевими користувачами в Росії.

Санкції ще більше обмежують доступ Росії до деяких чутливих технологій, які можуть бути використані в російському енергетичному секторі, наприклад, при видобутку і розвідці нафти.

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна.

Поділитися

Коментар