Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна високо цінує стратегічне партнерство з Грузією, а публічні висловлювання не уповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави - МЗС

Українська

України високо цінує стратегічне партнерство з Грузією та підтверджує свою готовність розвивати двосторонні відносини у дусі дружби та добросусідства, заявляють в українському МЗС.

"Незважаючи на пандемію COVID-19, ми активно працюємо над наповненням нашого партнерства практичними заходами. На порядку денному - імплементація Положення про українсько-грузинську Стратегічну раду високого рівня, проведення Десятого засідання Спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, консультацій на рівні зовнішньополітичних відомств тощо", - йдеться в оприлюдненому у п'ятницю ввечері коментарі МЗС України про відносини з Грузією.

В українському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що зміцнюється співробітництво у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. "Спільними для двох країн є виклики у сфері безпеки та проблеми окупованих Росією територій наших держав", - йдеться у коментарі.

Реалізація цих та інших напрямів взаємодії відбувається між органами влади двох країн на основі довіри, взаємної поваги та невтручання у внутрішні справи один одного.

"У зв'язку з цим наголошуємо, що українським законодавством чітко визначено перелік посадових осіб і державних органів, які наділені повноваженнями висловлювати офіційну позицію Української держави. Публічні висловлювання не уповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави", - наголошують у МЗС України.

Раніше на своїй сторінці у соцмережі Facebook голова виконавчого комітету Національної ради реформ при президентові України, екс-президента Грузії Міхеіл Саакашвілі зробив низку заяв на адресу грузинської влади. Зокрема, він заявив, що не визнає легітимність грузинського уряду.

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар