Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна повинна поставити крапку в питанні законодавчого визначення статусу кримськотатарського народу як корінного – Зеленський

Українська

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що в країні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів і статусу кримськотатарського народу як корінного.

"Врегулювання цього питання назріло давно, і ми, нарешті, повинні поставити в ньому крапку. Упевнено можемо сказати – обов'язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї і всьому Криму", – зазначив глава держави з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу, повідомляє в неділю Офіс президента України на своїй сторінці в Фейсбук.

Зеленський зазначив, що з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в Україні стали ще більш актуальними.

"Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який зараз не може повноцінно розвиватися на своїй історичній батьківщині – в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України", – зазначив він.

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар