Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Кравчук про мінські угоди: «Путін переграв Україну»

Українська

Президент Росії Володимир Путін переграв українську сторону під час переговорів в Мінську, які передували підписанню мінських домовленостей.

Таку думку глава української делегації в тристоронньої контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук висловив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Є одна річ. Нам потрібно навчитися грати на будь-якому політичному полі так, щоб не програвати, тому що те, що було в Мінську з 2015-го, 2014 року, - Путін виграв, Путін переграв Україну, і це ми сьогодні відчуваємо. І маємо наслідки, і не можемо їх переступити часто тому, що там підписані відповідні документи, які не допомагають, а заважають Україні. У цьому суть", - сказав він, додавши, що при цьому українська сторона намагається "грати на рівних".

"Чи вдається чи не вдається і вдасться чи не вдасться - не треба це навіть обговорювати, треба діяти", - додав Кравчук.

Раніше Кравчук заялял, що через розбіжності між Україною і Росією щодо визначення послідовності передачі контролю над кордоном і проведення виборів в Донбасі мінські угоди не можуть бути виконані.

Також він зазначав, що в Мінських угодах немає обов'язкової вимоги вводити положення про "особливий статус" ОРДЛО до Конституції України, хоча Росія вже п'ять років стверджує, що цей пункт там прописаний.

© 1994–2020 «Дзеркало тижня. Україна».

Поділитися

Коментар