Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Загроза безвізу: в МЗС заявили про відсутність сигналів від ЄС

Українська

Україна поки не отримувала від представників Європейського Союзу на офіційному рівні інформацію про перегляд безвізової політики по відношенню до України. Про це повідомила перша заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова, передає "Голос Америки".

За її словами, МЗС працює над пакетом реформ, включаючи боротьбу з корупцією та діяльність незалежних антикорупційних органів.

«Є чітке розуміння як рухатися, а також що важливо і потрібно робити. І всі ці дії координуються на найвищому рівні», - заявила вона.

За її словами, за останні шість років ЄС чимало інвестував як в економіку, так і в систему верховенства права в Україні. Київ, в свою чергу, завжди прислухається до думки міжнародних партнерів. Разом з цим Україна поки не отримувала від представників Європейського Союзу на офіційному рівні інформацію про перегляд безвізової політики по відношенню до України. «Певні заяви, які можуть звучати, це поки заяви політичних фігур», - додає вона.

Раніше в США заявили про те, що їх підтримка України буде залежати від прозорого процесу обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який має забезпечити комісія з відбору, затверджена українським парламентом.

© 1994–2020 «Дзеркало тижня. Україна»

Поділитися

Коментар