Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Маас прагне діалогу з Москвою для завершення конфліктів у світі

Українська

Глава МЗС Німеччини Гайко Маас каже про необхідність подальшого діалогу з Росією навіть на тлі кризи у відносинах двох країн. Від Росії залежить врегулювання багатьох криз у світі, аргументує міністр.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (Heiko Maas) вважає необхідним подальший діалог з Росією попри суттєве охолодження відносин між Берліном та Москвою та запровадження цього тижня Євросоюзом санкцій щодо російських посадовців через отруєння Олексія Навального. Про це Маас заявив у інтерв'ю об'єднаній редакції RedaktionsNetzwerk Deutschland, опублікованому в суботу, 17 жовтня.

"Ми сидимо з росіянами разом за одним столом у Раді Безпеки ООН, у берлінському процесі щодо Лівії, а також при обговоренні питання України. У всіх цих форумах йдеться про рішення для завершення воєн", - сказав міністр.

За словами Мааса, у питаннях України та Лівії спостерігається певний прогрес, зокрема, досягнуто тривалого припинення вогню на Донбасі. "Надто багато людей у світі змушені розраховувати на те, що світова спільнота також у діалозі з росіянами потурбується про завершення цих конфліктів", - аргументував Маас, додавши, що саме тому не може бути завершення діалогу з Москвою. 

У новому "льодовиковому періоді" у відносинах між Німеччиною та Росією "ніхто не може бути зацікавлений", наголосив міністр. При цьому він визнав, що відносини між Берліном та Москвою залишаються "складними". 

© 2020 Deutsche Welle

 

Поділитися

Коментар