Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Зеленський: Позиція України щодо виборів в США була правильною

Українська

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що позиція держави про категоричне невтручання у виборчу кампанію на виборах президента США була абсолютно правильною.

"Почну з теми, яка, судячи зі стрічки в Фейсбук, цікавила наших громадян не менше, ніж власні місцеві вибори. Це вибори президента в Сполучених Штатах Америки. До чого тут Україна? Правильно. Абсолютно ні до чого. І це і є наша перемога . Нас намагалися втягнути у внутрішні справи іншої держави. Деякі, всередині країни, мріяли, щоб ми допустили помилку. Але Україна гідно пройшла цей шлях і, не дивлячись ні на що, зберегла незмінну, двопалатну підтримку США", - сказав він у своєму блозі із самоізоляції в суботу.

За його словами, сьогодні всі визнають, що позиція української влади була правильною, вона показала невтручання у вибори іншої держави, а, отже, і найголовніше - Україна була і залишається партнером і другом, як для демократів, так і для республіканців. "Можливо, це трохи пафосно, але Україна об'єднує Сполучені Штати", - додав Зеленський.

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар