Президент Української асоціації зовнішньої політики Надзвичайний і Повноважний Посол Володимир Хандогій виступив на щорічному Середземноморському форумі "Медейз"-2016 в Танжері (Марокко).  Цього року форум пройшов під девізом "Від фрагментації до стійкості: революційні парадигми".

В. Хандогій виступив на пленарній сесії, присвяченій тектонічним політичним процесам в Європі - "Брексіт, Туреччина, Україна - міграція, тероризм, популізм". У своєму виступі Президент УАЗП акцентував європейські амбіції і євроінтеграційну політику України, її протидію російській агресії та політиці РФ, спрямованої на  зрив євроатлантичних устремлінь України. На думку учасників дискусії, виступ керівника УАЗП став справжнім відкриттям для аудиторії в розумінні реальних процесів у східноєвропейському регіоні. 

Міжнародні форуми "Медейз" проводяться в Марокко з 2008 року і вважаються важливим майданчиком для зустрічей і дискусій представників урядів, експертного середовища та громадянського суспільства, які впливають на прийняття рішень в політичних, економічних і соціальних процесах Середземномор'я, Північної Африки і арабських регіонів і їх співпраці з країнами Європи. У цьому році на форумі в Танжері взяли участь близько 3 тисяч експертів і 120 спікерів найвищого рівня, включаючи глав держав і урядів, міністрів, політиків, керівників великих компаній, експертів і керівників міжнародних неурядових організацій.

З програмою Фруму можна ознайомитися за посиланням:

http://www.medays.org/images/files/Programme-MEDays-2016.pdf

Дата проведення: 
Середа, Грудня 7, 2016 (Весь день) до Субота, Грудня 10, 2016 (Весь день)