Школа майбутнього дипломата
 

Запрошуємо учнів 10-11 класів та студентів випускних курсів коледжів
до Школи майбутнього дипломата!

Університет «КРОК» разом з Українською Асоціацією зовнішньої політики започатковує Школу майбутнього дипломата. Головне завдання: ознайомлення із основами дипломатичної діяльності; формування підвалин розуміння зовнішньополітичних пріоритетів України; створення сприятливого клімату для визначення свого місця у міжнародному житті як представників громадянського суспільства, в майбутньому при відповідних умовах, як професійних дипломатів. Викладачі школи – це люди, які об’єдналися, щоб служити своєму народові в якості незалежних, об’єктивних, авторитетних професіоналів у сфері публічної зовнішньої політики.

Класичне визначення дипломатії міститься в «Оксфордському словнику англійської мови»: «Дипломатія – це здійснення міжнародних відносин шляхом переговорів; сукупність засобів, що їх використовують посли й посланники з метою забезпечення переговорного процесу». Що це все означає на практиці? Україна як суверенна, незалежна держава виконує внутрішні та зовнішні функції. Щодо останніх, то вони характеризуються як основні напрями діяльності держави за її межами у взаємовідносинах з іншими державами, міжнародними організаціями, світовими громадськими організаціями і світовим співтовариством у цілому. До цих функцій належать: організація співпраці з іншими суб'єктами міжнародних відносин, захист державного суверенітету, підтримка миру в регіоні та світі, боротьба з міжнародним тероризмом, захист прав своїх громадян за кордоном, культурний та освітній обмін тощо.

Чим ще цікава дипломатія? Дізнайтеся на заняттях. Можливо, це у подальшому стане Вашим фахом, адже молода людина з дипломатичною освітою має великі переваги на ринку праці. Тому що вона може знайти достойні відповіді на виклики сьогодення.

Викладачі та спікери Школи: видатні дипломати, науковці, міністри закордонних справ, Надзвичайні та Повноважні посли України, а також посли закордонних країн в Україні, керівники представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Терміни навчання: 1 модуль (1 місяць) – щосуботи 11 лютого, 18 лютого, 25 лютого, 4 березня 2017 року; 2 модуль (1 місяць) з 11 березня 2017 року, 3 модуль (1 місяць) з 8 квітня 2017 року.

Графік занять: з 10:00 до 13:00

Слухачі Школи майбутнього дипломата будуть мати можливість відвідати Міністерство закордонних справ, деякі посольства зарубіжних країн, акредитовані в Україні, Секретаріат ГУАМ.

Після закінчення навчання слухачам буде видано сертифікат. Найбільш успішні та активні слухачі будуть нагороджені цінними подарунками. Випускники Школи отримують знижки в оплаті за навчання при вступі на спеціальності факультету міжнародних відносин Університету «КРОК»: один модуль – 5 %, два модулі – 10 %, 3 модулі – 15%.

Участь у школі БЕЗКОШТОВНА.

Дізнавайтеся більше та реєструйтеся: 067 506-88-16, NeMo-web@ukr.net, куратор: Момот Неля Миколаївна

Чекаємо на Вас!

Угода про співпрацю Університета «КРОК» та Української Асоціації зовнішньої політики

Дата проведення: 
Субота, Лютого 11, 2017 (Весь день) до Понеділок, Травень 8, 2017 (Весь день)