Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У Києві поновили роботу 37 диппредставництв — Зеленський

Українська
У Києві поновили роботу 37 дипломатичних представництв іноземних держав. Про це сказав у відеозверненні Президент Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

“Вже 37 іноземних представництв відновили свою роботу в Києві. І я вдячний усім з них, бо це – 37 доказів того, що Україна стоїть міцно та має перспективи, на відміну від Російської Федерації. Впевнений, що скоро ще й інші іноземні представництва повернуться до столиці”, - сказав Зеленський.

На думку Президента, до роботи варто повертатися і всьому українському бізнесу, який ще не відновив діяльність, хоча може це зробити на безпечній території.

Читайте також: Дипломати США разом із Квін повернулися до Києва

“Забезпечувати робочі місця та підлаштовувати економічну активність під наявні умови – це також велика робота на оборону, на наше майбутнє”, - наголосив Зеленський.

24 лютого російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Вони обстрілюють і руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, балістичних ракет, авіабомб.        

© 2015-2022 Укрінформ.

Поділитися

Коментар