Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Усі американці, навіть журналісти, мають залишити Росію задля своєї безпеки - Білий дім

Українська

Представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі застеріг громадян США від поїздок до Росії. Він наголосив, що ці рекомендації поширюються навіть на журналістів, які працюють у країні. Про це інформує CNN, передає УНН.

«Наразі не час для американців перебувати в Росії. Якщо ви зараз перебуваєте в Росії — чи то у справах, чи на відпочинку, у будь-якому вигляді подорожі — вам потрібно виїхати зараз же», — сказав Кірбі. «Це не найкраще місце для вас у Росії, навіть якщо ви працюєте журналістом. Росія зараз є ворожим середовищем для американських громадян. І настав час їхати, якщо ви там».

Адміністрація президента США Джо Байдена все ще працює над забезпеченням зустрічі із затриманим американським журналістом Еваном Гершковичем, який утримується у російській в'язниці Лефортово в Москві.

«Нам не вдалося отримати консульський доступ, і ніхто з нашого посольства не зміг зустрітися з ним», - заявив Кірбі. «Звичайно, ми продовжуємо працювати над цим, і працюватимемо доти, доки не отримаємо консульський доступ, щоб з'ясувати, як у нього справи».

Раніше офіційні особи США охарактеризували звинувачення Росії у шпигунстві проти журналіста як «абсолютно безглузді».

© УНН

Поділитися

Коментар