Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Адміністрація Байдена продовжить співпрацю з Конгресом щодо підтримки України - Білий дім

Українська
Адміністрація президента США Джо Байдена має намір продовжити взаємодію із законодавцями обох партій в американському Конгресі з метою ухвалення нового масштабного пакета з допомогою для України.

Про це заявила в вівторок речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ми надалі продовжуватимемо співпрацю з членами обох партій», - зауважила представниця адміністрації Байдена.

Читайте також: США мають вичерпну інформацію про застосування наданої Україні зброї - сенатор Макконнелл
У цьому контексті вона зазначила, що, зокрема, лідер демократів у Сенаті Чак Шумер, і лідер республіканців Мітч Макконнелл неодноразово висловлювалися на підтримку подальшого фінансування допомоги Україні. Жан-П’єр нагадала, що з членами Конгресу недавно спілкувався радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван та підкреслила, що це фінансування має забезпечити підтримку всього українського народу, який бореться за свободу й демократію.
Читайте також: У Конгресі закликають Байдена посилити аргументи щодо підтримки України

Речниця Білого дому, крім того, наголосила, що допомога Україні надходить також від союзників і партнерів, і Сполучені Штати мають відігравати в цьому провідну роль.

«Ми прагнемо продовжувати ці розмови (з Конгресом – ред.). Ми вдячні за двопартійну підтримку, яку ми бачили, і тому ці розмови триватимуть», - підсумувала Жан-П’єр.

Читайте також: Мало не щотижня - нові пакети: Жовква про темпи постачання озброєння від США

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок Держдепартамент США закликав Конгрес надалі демонструвати рішучу підтримку України та ухвалити новий масштабний пакет для реагування на агресію РФ у Європі.         

© 2015-2023 Укрінформ. 

Поділитися

Коментар