Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Байден закликав Конгрес схвалити допомогу Україні

Українська

Президент США Джо Байден у середу закликав конгресменів схвалити пакет додаткової допомоги Україні.

"Це термінове питання. Конгрес має схвалити додаткову допомогу Україні", - сказав Байден, під час виступу в Білому домі. Він додав, що конгресменам слід вирішити це питання до різдвяних свят.

Він зазначив, що Конгрес не повинен подарувати "найпрекрасніший подарунок для (президента Росії - ІФ-У) Путіна, на який він тільки може сподіватися".

Байден закликав схвалити його запит до президентської адміністрації на понад $100 млрд, із них $60 млрд передбачається на фінансування допомоги Україні.

"Якщо Путін захопить Україну, він не зупиниться на досягнутому", - сказав Байден, якого цитує Reuters. Путін нападе на союзника по НАТО, передбачив він, а потім "американські війська битимуться з російськими військами", сказав Байден.

"Ми не можемо дозволити Путіну перемогти", - сказав президент США.

Білий дім, зазначає Reuters, попередив цього тижня, що у США закінчуються час і гроші, щоб допомогти Україні відбити вторгнення Росії.

До середини листопада Міністерство оборони США використало 97% із $62,3 млрд отриманого ним додаткового фінансування, а Держдепартамент використав усі виділені йому $4,7 млрд на фінансування військової допомоги, заявила цього тижня директорка з бюджету США Шаланда Янг.

Офіційний представник США заявив раніше, що Сполучені Штати мають менше ніж $1 млрд у "повноваженнях щодо поповнення запасів". Це означає, що, якщо Конгрес не надасть нових коштів для закупівель устаткування, у Пентагону закінчаться кошти, які він може використати для підтримки виконання корпоративних контрактів. Тому США, Україна і виробники зброї будуть змушені зробити інші кроки для поповнення запасів.

Як зазначає Reuters, безпека кордонів з Мексикою є основним питанням, що впливає на переговори про фінансування України та Ізраїлю.

© 1992-2023, Інтерфакс-Україна.

Поділитися

Коментар