Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Полторак в США поспілкувався про перспективи співпраці двох розвідок

Українська

Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак зустрівся у Пентагоні з директором Розвідувального управління Міноборони США генерал-лейтенантом Робертом Ешлі в рамках робочого візиту до США, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України у суботу, 3 лютого.

Полторак в супроводі начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василя Бурби обговорив з Робертом Ешлі перспективи подальшого співробітництва між розвідувальними підрозділами обох країн.

"Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію з безпекою в країні і світі, а також перспективи подальшого співробітництва між розвідувальними підрозділами обох країн", – йдеться в повідомленні. Інші подробиці зустрічі поки що не наводяться.

Міністр Оборони Степан Полторак наразі перебуває з візитом у Сполучених Штатах, в рамках якого він провів особисту зустріч з главою Пентагону Джеймсом Меттісом.

У ході переговорів глава Пентагону зазначив, що Сполучені Штати продовжать політику тиску на Росію з-за агресії проти України. Крім того, він звернув увагу на реформи в Україні та необхідність антикорупційних зусиль, а також закликав Україну як можна швидше прийняти закон про національну безпеку країни.

Раніше Полторак допустив, що точна дата початку поставок в Україну американських протитанкових ракетних комплексів Javelin стане відома після його візиту до США.

© 1994–2018 «Дзеркало тижня. Україна»

Поділитися

Коментар