Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

МЕРТ України пропонує продовжити дзеркальне продембарго на товари з РФ до кінця 2017 р - торгпред Микольська

Українська
Київ. 30 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) у відповідь на продовження Росією продовольчого ембарго до кінця 2017 пропонує дзеркально продовжити дію українських контрсанкцій на такий же період часу, заявила заступник голови МЕРТ - торговий представник України Наталія Микольська.
"Пропозиція міністерства - продовжити наше ембарго, заходи, які ми застосовуємо у відповідь, на аналогічний термін, на який відповідно Російська Федерація продовжила своє", - сказала вона журналістам у Києві в четвер.
"Ми з цією пропозицією готові виходити на Кабінет міністрів і розглядати це рішення", - додала Н.Мікольская.
Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін 29 червня продовжив до кінця 2017 дію продовольчого ембарго відносно держав, які ввели санкції проти Росії,
Російське ембарго діє для українських товарів з 1 січня 2016 року. У відповідь уряд України з початку цього року затвердив торгові контрзаходи і заборонило поставки російських продуктів харчування, а також ряду інших товарів, сумарна вартість імпорту яких відповідає вартості забороненого РФ українського експорту.
 
© 1992-2016, Интерфакс-Украина

Поділитися

Коментар