Школа молодого українського дипломата Бізнес-школи Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на форум «УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ: СИНЕРГІЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО», який відбудеться 7 грудня 2019 року в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка за адресою вул. Іллєнка Ю. (колишня Мельникова) 36/1, Зала засідань Вченої Ради (3 поверх). ПОЧАТОК О 10.00.

          Форум присвячений 75-річчю Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка та прводиться з нагоди  Дня Дипломатичної служби України.

          Місією  Форуму є консолідація професійних дипломатів в т.ч. найвищого рангу – Надзвичайних і Повноважних Послів, дипломатичних установ, представництв іноземних організацій в Україні, органів державної влади, представників іноземного дипломатичного корпусу, професорсько-викладацького складу та адміністрації Інституту міжнародних відносин та Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  громадський сектор та бізнес з метою підтримки молоді, її спрямування у майбутній життєвий шлях, формування зацікавленості у професії, глобального способу мислення, залучення до аналізу та пошуку шляхів вирішення загальносвітових питань, розуміння місця України в світі та можливостей просування інтересів держави на міжнародній арені, надання інструментів мотивації та можливостей для подальшого професійного розвитку в Україні. Адже, сучасна українська молодь - це наступне покоління світових лідерів, які обов'язково дадуть ефективні відповіді на глобальні виклики нового світового порядку!

          Генеральними партнерами Форуму «УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ: СИНЕРГІЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» є: Міністерство молоді і спорту України, Представництво ООН в Україні, Українська асоціація зовнішньої політики, Генеральна Дирекція з обслуговування іноземних представництв, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

          Щиро запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в Форумі!

          Участь безкоштовна.

Детальна інформація: 050-380-18-40, 050-922-53-21, www.facebook.com/diplomatschool2019

          Організатор Форуму - Школа молодого українського дипломата Бізнес-школи Інституту міжнародних відносини КНУ ім. Т.Шевченка – це соціально-освітній проект, який дає можливість молодим людям визначитись зі своїм майбутнім професійним шляхом, здобути навички, необхідні в роботі українського дипломата, ознайомитись з навчанням в стінах Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учні Школи мають унікальну можливість отримати знання з практичного досвіду роботи дипломатів найвищого рангу – Надзвичайних і Повноважних Послів. Також перед слухачами Школи виступають викладачі Інституту міжнародних відносин, залучаються профільні фахівці-практики

          Важливою частиною навчання в Школі є участь у заходах з культурної та публічної дипломатії, зустрічі та спілкування з представниками іноземного дипломатичного корпусу, представництвами міжнародних організацій, профільними Міністерствами, участь в благодійних заходах, які проходять за підтримки Інституту міжнародних відносин, а також партнерів.
Спільно з партнерами в Школі проводиться рольова гра "Модель Ради безпеки ООН", в ході якої учні відчувають себе учасниками міжнародної спільноти, переймають унікальний досвід видатних дипломатів, навчаються мистецтву переговорів, обговорення актуальних міжнародних питань, пошуку консенсусу та прийняття відповідальних рішень. 
          Партнерами спільних заходів, в яких беруть учні Школи, є Міністерство молоді і спорту України, Українська асоціація зовнішньої політики, Представництво ООН в Україні, Управління публічної дипломатії при МЗС України, Генеральна Дирекція з обслуговування іноземних предтавництв, проект в сфері культурної дипломатії Outlook, міжнародна медіа-група "Дипломат" та інші. 
 

Дата проведення: 
Субота, Грудня 7, 2019 - 12 до Неділя, Грудня 8, 2019 - 15