Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Умланд: Політика національної пам'яті та ідентичності розділяє Україну всередині і відокремлює її від своїх друзів - Польщі, Німеччини, США

Украинский

Тема ОУН може стати каменем спотикання у відносинах України і ряду країн Європи, заявив в коментарі виданню "ГОРДОН" німецький політолог Андреас Умланд.

 

Організації українських націоналістів, а також перейменування Московського проспекту в Києві в проспект Степана Бандери можуть погіршити взаємини між Україною і Польщею, заявив в коментарі виданню "ГОРДОН" німецький політолог Андреас Умланд.

Крім цього, на його думку, невдоволення політикою пам'яті в Україні можуть висловити і інші європейські країни, а також США.

"Історична політика і політика пам'яті в країні сьогодні йде врозріз політиці безпеки та національним інтересам. Політика національної пам'яті та ідентичності розділяє Україну всередині і відокремлює її від своїх друзів - Польщі, Німеччини, США. Вже була Резолюція Європейського парламенту в 2010 році. Тоді Європарламент звертався до українського керівництва із закликом припинити вихваляння ОУН. Поки, мабуть, влада країни цього не зрозуміла ", - вважає політолог.

Він припустив, що за такими діями стоїть "внутрішньополітичний розрахунок на підтримку жителів Західної України".

"Але тоді під питання ставляться єдність всієї політичної нації та зовнішні відносини з іншими країнами", - заявив Умланд.

7 липня Київрада перейменувала Московський проспект в проспект імені Бандери.

Вулиці, провулки і проспекти, названі на честь теоретика українського націоналізму, лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери, за даними з відкритих джерел, є більш ніж в 70 населених пунктах України.

© 2016, компания Androlen Baltic OÜ

Share this post

Leave a comment