Українська

 

Виконавчий директор, член Ради директорів УАЗП

 

Надзвичайний і Повноважний Посол України, посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України (розвиток туризму та залучення інвестицій). Володіє українською, російською, румунською мовою; англійською та новогрецькою – володіє на функціональному рівні.

Народився 9 березня 1951 року в місті Сторожинець, Чернівецької області у родині сільських вчителів. У 1968 році закінчив Глибоцьку середню школу. З 1969 року по 1974 рік навчався в Київському інженерно-будівельному інституті. З 1981 року по 1984 рік навчався у Вищій партійній школі при ЦК Компартії України. З 1990 року по 1992 рік навчався в Дипломатичній академії МЗС СРСР.

У 1991 році успішно захистив кандидатську дисертацію, а в 1992 році йому було присуджено науковий ступінь кандидата філософських наук. 2001 року Цибух В.І. присвоєно вчене звання доцента, професора Київського університету туризму, економіки і права.

Трудова діяльність:

1968 року – працював помічником кіномеханіка кінотеатру «Буковина» в селищі Глибока, Чернівецької області;

З грудня 1974 року – обрано першим секретарем Залізничного райкому ЛКСМ України м. Києва;

1977 рік – працював на заводі №410 цивільної авіації (м. Київ) на посаді майстра, а згодом, начальником механічної дільниці заводу;

З листопада 1977 року -  працював в Київському міському комсомолі на посадах: секретар, перший секретар Київського міського ЛКСМ України;

В 1983 році – обрано другим секретарем ЦК ЛКСМ України, а в серпні 1986 року – обрано першим секретарем ЦК ЛКСМ України.

В 1989 році – обрано народним депутатом СРСР від Могилів-Подільського виборчого округу, Вінницької області, членом Верховної Ради СРСР, а також в цей же час працював Головою Комітету ВР СРСР у справах молоді, член Президіуму ВР СРСР . В червні 1991 року Цибух В.І. був призначений Головою Державного комітету СРСР у справах молоді.

З 1991 року по 1996 рік – працював на дипломатичній роботі в Посольстві України в Росії, був заступником Голови Київської міської держадміністрації , Першим заступником Міністра транспорту України, радником Прем’єр-міністра України з питань розвитку міжнародних транспортних коридорів.

З листопада 1996 року по 1998 рік – працював президентом Автомобільної Федерації України.

З 1998 року – призначено Головою Державного комітету України по туризму.

З 2001 року – призначено Головою Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України.

З початку 2002 року по 2005 рік – призначено Головою Державної туристичної адміністрації України.

З серпня 2005 року по травень 2010 року – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Греції.

З березня 2006 року по травень 2010 року – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Албанії (за сумісництвом).

З листопада 2010 року – Надзвичайний і Повноважний Посол України, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України (розвиток туризму та залучення інвестицій).

З березня 2012 року – секретар Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем, професор кафедри теорії і практики туризму і готельного господарства у Київському університеті туризму, економіки і права.

Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Має І ранг державного службовця та ранг Надзвичайного і Повноважного Посла України. 

Загальний стаж роботи: 36 років. Володіє українською, російською, румунською мовою; англійською та новогрецькою – володіє на функціональному рівні.

Одружений, має двох дітей.