Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Рада ЄС схвалила виділення Україні €50 мільярдів - Мінфін

Українська
Рада Європейського Союзу схвалила започаткування Інструменту Ukraine Facility загальним обсягом 50 млрд євро на 2024 - 2027 роки. Про це повідомляє Міністерство фінансів України, передає Укрінформ. «Ukraine Facility – це унікальний інструмент з підтримки економічного розвитку та відновлення України на її шляху вступу до ЄС. В рамках інструменту надаватиметься безпрецедентна передбачувана підтримка на основі спільно узгоджених планів і пріоритетів урядом України та Європейською комісією», - йдеться в повідомленні.

Зеленський про ініціативу Макрона щодо відправлення західних військ в Україну: Якщо будь-які ініціативи посилять Україну - вони хороші для всього світу

Українська
Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо будь-які з ініціатив лідерів тих чи інших держав будуть спрямовані на посилення України у відбитті російської агресії, то вони будуть хорошими для всього світу. "Щодо будь-яких ініціатив: якщо вони посилять Україну, вони будуть хорошими для всього світу", - заявив Зеленський на пресконференції за підсумками саміту "Україна - Південно-Східна Європа".

Ердоган заявив про готовність налагодити російсько-український діалог

Українська
Туреччина готова докласти зусиль для відновлення російсько-українських переговорів, повідомляє в середу агентство "Анадолу" з посиланням на президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. "Для досягнення миру ми готові відновити процес переговорів, які раніше відбувалися в Стамбулі", - заявив Ердоган у відеозверненні до учасників саміту "Україна - Південно-Східна Європа". "Дипломатія і діалог мають отримати шанс закінчити війну справедливим і міцним миром. (...) Я вважаю, що необхідно ініціювати спільні зусилля, хоча б для визначення загальних параметрів миру", - додав турецький лідер.

Сторінки