Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Євросоюз не визнає суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами – Туск

Українська

Голова Європейської ради Дональд Туск заявив, що ЄС дотримується своєї позиції щодо Голанських висот, попри заяву президента США Дональда Трампа про те, що Вашингтон має визнати суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами. «Позиція ЄС добре відома і не змінилася. Європейський союз не визнає суверенітет Ізраїлю над територією, яку він захопив у Сирії в 1967 році», – заявив Туск 22 березня, пише "Радіо свобода".

Порошенко спрогнозував терміни надання Україні ПДЧ НАТО

Українська

Президент України Петро Порошенко висловив упевненість, що найближчими роками Північноатлантичний Альянс може надати Україні план дій щодо членства (ПДЧ).

"Україна в змозі отримати план дій щодо членства в НАТО до 2023", - заявив глава держави в ефірі телеканалу "Україна" ввечері в п'ятницю, 22 березня.

Вашингтон не збирається відкликати свого посла Йованович з України

Українська

За інформацією джерел DT.UA, всупереч чуткам, що розганяються по українському сегменту Інтернету, негайно відкликати через скандал свого посла з Києва Вашингтон аж ніяк не збирається. Більш того, держдеп вмовляє її залишитися в Україні хоча б до літа, хоча сімейні обставини, пов'язані з її близькими, вимагають повернення Марі Йованович на батьківщину.

Сторінки