Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Росія не бачить сенсу розширювати "нормандський формат" - Лавров

Українська
Міністри закордонних справ Німеччини Гайко Маас і Росії Сергій Лавров обговорили тему майбутнього саміту Нормандської четвірки.

Про це вони повідомили у четвер після переговорів в містечку Кьонігсвінтер неподалік Бонна, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Питання саміту в "нормандському форматі" справді нами обговорювалося. Ми обидва дотримуємося думки в принципі про те, що така зустріч має бути добре підготовлена, щоби після неї були результати", - сказав Маас.

ООН проголосила 18 липня днем Нельсона Мандели

Українська

Про це написала у своєму Твіттері президент Генеральної асамблеї ООН Марія Фернанда Еспіноса, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Генасамблея ООН проголосила 18 липня Днем Нельсона Мандели, який буде присвячений його служінню людству: від боротьби з расизмом, апартеїдом та нерівністю до захисту прав людини, демократії, соціальної справедливості та миру», - зазначила вона.

Росія відреагувала на ініціативу Зеленського щодо подвійного громадянства

Українська

Плани України надавати своє громадянство у якості другого для етнічних українців - внутрішня справа цієї країни, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Про це УНН повідомляє з посиланням на ТАСС.

Сторінки