Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Польща більше не передаватиме зброю Україні

Українська
Україна більше не отримає ніякого озброєння від Польщі. Про це повідомили у Канцелярії прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, пише УНН. “Ми більше не передаємо зброю Україні, тому що ми зараз озброюємо Польщу”, - йдеться у повідомленні. Хоча прем’єр і зазначає, що розуміє складність положення України, яка захищається від жорстокого нападу росії, але вважає, що в першу чергу Польща має захищати себе. МЗС Польщі викликало посла України Василя Зварича через заяву президента Володимира Зеленського. Зеленський на сесії Генеральної Асамблеї ООН під час виступу заявив:

Радбез ООН має розглядати питання про превентивні санкції в разі загрози агресії - Зеленський

Українська
Президент України Володимир Зеленський запропонував Раді безпеки ООН розглядати питання про застосування превентивних санкцій у разі загрози агресії. "Потрібна система превенції агресій раннім реагуванням на дії, спрямовані проти територіальної цілісності та суверенітету держав. Час це зробити", - сказав він, виступаючи в середу на засіданні Радбезу ООН у Нью-Йорку. Нації світу, сказав Зеленський, "мають узгодити такий механізм реагування на агресії для захисту інших, який кожен хотів би задля власної безпеки".

Зеленський і Пріцкер обговорили пріоритетні для відновлення області України та підтримку найперспективніших галузей економіки

Українська
Президент України Володимир Зеленський у Нью-Йорку провів зустріч зі спеціальним представником президента США з відновлення України Пенні Пріцкер, повідомляє пресслужба глави Української держави. "Глава держави привітав Пенні Пріцкер із призначенням на посаду та висловив сподівання на майбутню плідну співпрацю", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті президента України в середу.

Сторінки