Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Єврокомісія у грудні збирається почати переговори про вступ України до ЄС - Politico

Українська
Європейський Союз готується розпочати переговори з Україною про її майбутній вступ до ЄС, офіційне оголошення очікується в грудні. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Politico з посиланням на дипломатичні кола. За словами одного з дипломатів ЄС, після ухвалення звіту про прогрес Єврокомісія зробить заяву, яка спонукатиме держави-члени до початку переговорів щодо вступу України. До грудня Європейська рада має ухвалити відповідне рішення.

Після візиту Зеленського до США Україна може розраховувати на продовження підтримки від Вашингтону - Кулеба

Українська
Президент України Володимир Зеленський провів досить предметні та сконцентровані розмови з президентом США Джо Байденом та представниками уряду, завдяки чому Україна може розраховувати на продовження підтримки з боку Сполучених Штатів. Про це в ефірі телемарафону заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба, пише УНН. “Під час візиту до Вашингтона Президент Зеленський мав дуже відверті та щирі розмови і з Президентом Байденом, і з республіканським та демократичним крилом Конгресу США та Спікером МакКарті.

МЗС України виступило з рішучим засудженням примусового етапування з Криму політв'язнів Джеляла, Асана та Азіза Ахтемових

Українська
Міністерство закордонних справ (МЗС) України рішуче засуджує примусове етапування з тимчасово окупованого Криму до РФ незаконно засуджених громадян України та закликає міжнародне співтовариство запровадити нові санкційні обмеження стосовно посадових осіб, причетних до переслідувань українських громадян.

Сторінки