Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Зеленський приїде до Естонії 26 листопада

Українська

Президент України Володимир Зеленський прибуде до Естонії з офіційним візитом у вівторок, 26 листопада. Про це заявили в МЗС Естонії, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ERR.

Програму візиту українського лідера до Таллінна все ще складають. Уже відомо, що він точно зустрінеться з президентом Естонії Керсті Кальюлайд. За підсумками цієї зустрічі відбудеться спільна пресконференція.

Демократи можуть організувати додаткові слухання у Конгресі “української справи”

Українська
Керівництво Демократичної партії США може провести закриті й публічні слухання з іншими свідками у справі імпічменту президента, які ще не фігурували в процесі розслідування навколо українського питання.

Про це заявила під час пресконференції в Капітолії спікер Палати представників США, ініціатор розслідування з імпічменту Трампа Ненсі Пелосі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Гончарук: диверсифікація постачань газу - ключовий фактор безпеки Європи

Українська
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час виступу в британському Королівському інституті міжнародних справ Chatham House наголосив на важливості консолідації зусиль у протидії РФ як агресору. Про це глава Кабміну повідомив у Facebook.

Сторінки