Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

It’s Time to Rethink Our Russia Policy

Українська

America’s current mix of sanctions and diplomacy isn’t working. An open letter on how to reconsider our approach to Putin—and whoever comes next.

By ROSE GOTTEMOELLER, THOMAS GRAHAM, FIONA HILL, JON HUNTSMAN JR., ROBERT LEGVOLD and THOMAS R. PICKERING

The following open letter was signed by 103 foreign-policy experts, whose names and affiliations appear below.

Україна повинна поставити крапку в питанні законодавчого визначення статусу кримськотатарського народу як корінного – Зеленський

Українська

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що в країні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів і статусу кримськотатарського народу як корінного.

"Врегулювання цього питання назріло давно, і ми, нарешті, повинні поставити в ньому крапку. Упевнено можемо сказати – обов'язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї і всьому Криму", – зазначив глава держави з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу, повідомляє в неділю Офіс президента України на своїй сторінці в Фейсбук.

Лукашенко набирає на виборах 79,7% голосів - державний exit poll

Українська

Чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко на виборах глави республіки набирає 79,7% голосів, повідомляє держагентство БелТА з посиланням на дані exit poll Молодіжної лабораторії соціологічних досліджень РСОО "БКМО".

"За результатами exit poll Молодіжної лабораторії кандидати продемонстрували наступні результати: Олександр Лукашенко набирає 79,7%, Світлана Тихановська 6,8%, Анна Канопацька 2,3%, Андрій Дмитрієв 1,1%, Сергій Черечень 0,9%. Проти всіх , за даними exit poll, проголосували 9,2% виборців", - йдеться в повідомленні.

Сторінки