Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Американську допомогу Україні по лінії держдепу планується скоротити втричі

Українська
Вашингтон планує в 2018 році році втричі порівняно з 2016 роком скоротити фінансування України по лінії Держдепартаменту, йдеться в проекті бюджету  зовнішньополітичного відомства США, поширеному у вівторок.
Як випливає з таблиці, представленої в проекті, в 2016 році на фінансову підтримку України через афілійовані з Держдепартаментом фонди було витрачено трохи більше $ 667 млн. Тим часом, як випливає з проекту бюджету, на ті ж цілі в 2018 буде запитано менш $ 204 млн.

Трамп сказав Лаврову, що його не хвилює Україна - NYT

Українська

Проте він вказав, що його американські критики вимагають добитися завершення війни. Під час особистої зустрічі в Овальному кабінеті, яка відбулася тиждень тому, президент США Дональд Трамп сказав міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову, що його особисто не хвилює війна в Україні. Про це повідомило лояльне до Демократичної партії видання New York Times з посиланням на власні джерела серед американських чиновників. Втім, як повідомляє газета, Трамп зауважив, що його американські критики переймаються проблемою війни в Донбасі.

Україна засуджує останній запуск Північною Кореєю балістичної ракети

Українська

Україна вважає, що триваючі провокації з боку Пхеньяна вимагають більш рішучого та ефективного реагування. Україна засуджує останній запуск Корейською Народно-Демократичною Республікою (КНДР) балістичної ракети середньої дальності, який грубо порушує відповідні резолюції Ради Безпеки ООН. «Попри санкції, запроваджені міжнародним співтовариством, керівництво КНДР вдається до подальших зухвалих агресивних дій», - йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України, переданій УНІАН.

Сторінки