Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Наступний саміт з України за участю Росії повинен призвести до кінця війни - Кулеба

Українська

Наступний саміт щодо миру в Україні повинен призвести до кінця війни, і Росія буде запрошена туди. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.    

Правда, мабуть, це може статися після того, як Україна покращуить своє положення на передовій.

"Ідея полягає в тому, що наступний саміт - це кінець війни. І, звичайно, нам потрібна за столом переговорів інша сторона. Очевидно, що обидві сторони потрібні для припинення війни, наша робота полягає в тому, що Україна в цей час перебувала на найсильніших позиціях", - сказав міністр.

Глава МЗС Мексики запропонувала перевести переговори учасників Саміту миру щодо України під егіду ООН

Українська

Міністр закордонних справ Мексики Алісія Барсена, виступаючи в рамках другого пленарного засідання Саміту миру в неділю, запропонувала перевести дискусії учасників саміту щодо встановлення миру в Україні під егіду Організації Об'єднаних Націй.

Як вона наголосила у своєму виступі, "незважаючи на те, що було представлено кілька мирних ініціатив, жодна з них, схоже, не здобула загальної міжнародної підтримки, необхідної для успіху".

Швейцарія має намір обговорити підсумки Саміту миру з Росією і Китаєм - глава МЗС

Українська

Швейцарія регулярно обмінюється інформацією з Росією і має намір обговорити підсумки Саміту миру з питань України, що відбувся у Бюргенштоку 15-16 червня, з нею, а також із Китаєм та іншими країнами, які не брали участі, повідомив міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс (Ignazio Cassis) на пресконференції за підсумками Саміту.

"У нас є чинне посольство в Москві, і кожні два тижні ми спілкуємося з міністром закордонних справ, і в нас також є намір обговорити з Росією підсумки цієї конференції", - сказав він на пресконференції.

Сторінки