Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Посол пояснив, навіщо пропонував Шредеру парі щодо Криму

Українська

Посол України в Німеччині Андрій Мельник розповів, навіщо запропонував ексканцлеру Німеччини Герхарду Шредеру парі щодо повернення Криму Україні.  Як пише "Європейська правда", про це він сказав "Радіо Свобода".

За словами посла, він використовує будь-яку можливість, щоб нагадати німцям та іншим європейцям, чий Крим.

Україна та Енергоспівтовариство обговорили стабілізацію українського енергоринку: деталі

Українська

В.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України Ольга Буславець провела відеоконференцію з директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезом Копачем і обмінялася з ним думками щодо питань поточної співпраці та шляхів стабілізації ситуації в енергетичній сфері. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу КМУ.

Так, Буславець відзначила підтримку України Секретаріатом Енергетичного Співтовариства на шляху створення повноцінного ринку електроенергії відповідно до енергетичного законодавства ЄС.

У Росії заявили, що розслідують понад 300 справ "за фактами обстрілів Донбасу"

Українська

Російські слідчі розслідують понад 300 кримінальних справ, порушених "за фактами обстрілів Донбасу". Про це журналістам повідомила офіційний представник Слідчого комітету РФ Світлана Петренко, передає ТАСС, інформує УНН.

"Всього на даний момент в одному провадженні пов'язано понад 300 кримінальних справ, пов'язаних із застосуванням українськими силовиками заборонених засобів і методів ведення війни в ході збройного конфлікту на Донбасі", - сказала вона.

Сторінки