Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Зустріч Путіна і Трампа віч-на-віч почнеться о 13:20 і триватиме півтори години

Українська

Зустріч тет-а-тет президента президента США Дональда Трампа та його російського колеги Володимира Путіна почнеться о 13:20 (12:30 за київським часом) у Гельсінкі. Про це йдеться в прес-релізі Білого дому, опублікованому в неділю, передаєУНН.

Лідери більшості українських партій не вірять в ефективність Мінських домовленостей

Українська

Лідери більшості провідних українських партій не вірять в ефективність Мінських домовленостей (МД) для вирішення конфлікту на Донбасі. Про це свідчать результати анкетування, проведеного ZN.UA серед політичних команд, які мають шанси потрапити до Верховної Ради на чергових виборах, пише 1NEWS, посилаючись на ГОРДОН.

Франція обіграла Хорватію і вдруге в історії стала чемпіоном світу з футболу

Українська
Франція вдруге в історії стала чемпіоном світу з футболу. У фіналі ЧС-2018 в Москві збірна Франції обіграла команду Хорватії з рахунком 4: 2.
Рахунок в матчі на 18-й хвилині був відкритий після подачі Антуана Грізманн зі штрафного і зрізання головою в свої ворота від Маріо Манджукич. Через десять хвилин зусиллями Івана Перішіча хорвати змогли зрівняти результат. На 39-й хвилині за потрапляння м'яча в штрафний Хорватії в руку Перішіча суддя після перегляду відеоповтору призначив пенальті, який реалізував Грізманн.