Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Особливості дипломатичного протоколу при монархічних дворах Європи

Українська

Наталія Шевченко, — дружина Надзвичайного та Повноважного Посла України Володимира Хандогія, розповіла FD про особливості дипломатичного протоколу при монархічних дворах Європи, «культурну дипломатію» та про те, якими будуть нові напрями діяльності міжнародного жіночого клубу «Lady International Club».

«УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА ТА УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО МАЮТЬ ПОПИТ І ВИКЛИКАЮТЬ ІНТЕРЕС У БАГАТЬОХ КРАЇНАХ ЄВРОПИ ТА ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ».

Євросоюз не визнає суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами – Туск

Українська

Голова Європейської ради Дональд Туск заявив, що ЄС дотримується своєї позиції щодо Голанських висот, попри заяву президента США Дональда Трампа про те, що Вашингтон має визнати суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами. «Позиція ЄС добре відома і не змінилася. Європейський союз не визнає суверенітет Ізраїлю над територією, яку він захопив у Сирії в 1967 році», – заявив Туск 22 березня, пише "Радіо свобода".

Порошенко спрогнозував терміни надання Україні ПДЧ НАТО

Українська

Президент України Петро Порошенко висловив упевненість, що найближчими роками Північноатлантичний Альянс може надати Україні план дій щодо членства (ПДЧ).

"Україна в змозі отримати план дій щодо членства в НАТО до 2023", - заявив глава держави в ефірі телеканалу "Україна" ввечері в п'ятницю, 22 березня.

Сторінки