Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Американці мають непогану інституційну пам'ять

Українська

Вкрай неприємна для України заява Д.Трампа. Виявляється, американці мають непогану інституційну пам'ять. І якими б палкими сьогодні не були запевнення українських посадовців у прихильності Києва до нинішньої адміністрації США, забувати минулорічні "танці" України навколо кандидата від демократичної партії Д.Трамп не збирається.

Не перемога і не поразка

Українська

Це не перемога, як стверджує МЗС України, але, на щастя, і не поразка. Половинчате проміжне рішення Міжнародного Суду ООН не в останню чергу стало наслідком відсутності у вітчизняної дипломатії цілісної позовної стратегії, коли в одну позовну заяву, керуючись бажанням отримати все і одразу, "втиснули" дві ситуації з різною правовою кваліфікацією. Неодноразово протягом останніх років доводилось застерігати МЗС від пакетного підходу по Криму і Донбасу при формулюванні позовів до міжнародних судових інстанцій.

Будувати завжди важче

Українська

На жаль сталося те, що часто буває, коли під модним гаслом реформування "з водою виплеснули і дитину". Українська асоціація зовнішньої політики вже висловлювала свою точку зору з приводу втрати МЗС потужного навчального закладу підготовки дипломатів, тому повторюватись не будемо. Перечитайте наші пости. Хотілося б додати лише одне.

Сторінки