Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У МЗС РФ розкритикували Зеленського за коментар щодо протестів у Білорусі

English

Марія Захарова вважає, що Білорусь не потребує сонетів президента України Володимира Зеленського, країна сама розбереться, як їй жити.

Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова прокоментувала слова президента Володимира Зеленського про те, що жителі Білорусі намагаються визначити вектор свого подальшого розвитку, Білорусі необхідний максимально відкритий, нехай і складний діалог. Марія Захарова іронічно назвала слова Зеленського золотими і заявила, що ці слова добре описують ситуацію, тільки не в сусідній Білорусі, а в самій Україні. "Як просунулося б виконання "Мінських домовленостей", якби ця заява Зеленського стосувалася України, а не Білорусі, яка розбереться сама, як їй жити", написала Захарова.

ASPI news писало, що раніше президент України Володимир Зеленський опублікував заяву, в якій закликав керівництво Білорусі до толерантності і відмови від насильства. Зеленський підкреслив, що сьогодні в Республіці Білорусь спостерігається дефіцит довіри до влади. За словами Зеленського, очевидно, далеко не всі в Білорусі згодні з оголошеними попередніми результатами виборів. Раніше ЦВК Білорусі повідомила про попередню перемогу Олександра Лукашенка на президентських виборах 9 серпня 2020 року, на яких явка склала трохи більше 84%.

 © 2019 Інформаційне агентство ASPI

Share this post

Leave a comment