Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Посол Корнійчук про сайт UKRAINE.UA: ми повинні показати світу справжню Україну

English

Цифровий портал про сучасну Україну для іноземних аудиторій UKRAINE.UAповинен розповісти світу про безмежний потенціал країни. Про це Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Світ має дізнатися, яка вона - справжня Україна! Країна безмежного потенціалу. З краєвидами, від яких захоплює дух. Багата природними ресурсами, плодородними землями. Тут, на безкраїх просторах, чути шепіт нашої тисячолітньої історії, тут збережена багата та давня культура. Тут живуть люди, які вміють вільно та креативно мислити. Тут попереду - безмежні обрії для розвитку перспективних проектів та інвестування», - зазначив він.

Посол нагадав, що портал був створений за ініціативи МЗС України, до його створення залучалися провідні фахівці та профільні агентства.

«Сайт може стати візитною карткою для потенційних іноземних партнерів або просто гостей країни. Це чудова ідея для розвитку туризму, для поліпшення іміджу нашої країни на міжнародній арені! Сьогодні це особливо важливо, адже зараз нам треба докласти чимало зусиль у зовнішній політиці. Україна - не маленька корумпована околиця - це молода країна, попереду у якій великий шлях», - підкреслив Євген Корнійчук.

На даний момент доступна англійська версія сайту, але вже в цьому році планується запуск французької, німецької, іспанської, арабська і китайська версій порталу.

Посольство України в Ізраїлі має намір організувати переклад інформації на сайті на іврит.

До роботи над проектом приєдналися Посольство Великобританії в Україні, Програма розвитку ООН в Україні, Depositphotos, Ukraїner, «Ілляшев і партнери», Офіс по залученню інвестицій UkraineInvest і інші.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна.

 

Share this post

Leave a comment