Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна і Ізраїль узгоджують технічну частину COVID-сертифікатів для їх подальшого взаємного визнання

English

Представники урядів України і Ізраїлю провели чергову зустріч з питання взаємного визнання свідоцтв про вакцинацію від COVID-19. Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Ізраїлі в соцмережі Facebook.

«26 липня 2021 року за сприяння Посольства України відбулася онлайн зустріч представників міністерств і відомств України та Ізраїлю (технічних команд), задіяних у заходах із запровадження «Ковідних сертифікатів» для подорожей за кордон. Сторони обмінялися інформацією про стан їх опрацювання, зокрема приведення технічного змісту сертифікатів у відповідність до правил обох країн і норм Всесвітньої організації охорони здоров’я», - йдеться в повідомленні.

В ході зустрічі посол України Євген Корнійчук наголосив на необхідності якнайшвидшого, безумовного підписання міжурядової угоди про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19, що, серед іншого, дозволить організувати безпечне відвідання України ізраїльськими паломниками під час святкування єврейського Нового року Рош ха-Шана.

«Проект зазначеної угоди ще в травні був переданий ізраїльською стороною на погодження і фактично повністю опрацьований», - підкреслив посол.

Посольство України перебуває в тісному контакті з представниками релігійних громад з метою обговорення та узгодження питань, пов’язаних зі цьогорічним паломництвом на могилу Цадика Нахмана в Умань.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна.

Share this post

Leave a comment