Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У Нью-Йорку відкрилася 71-а сесія Генасамблеї ООН

Українська

3 вересня в Нью-Йорку офіційно відкрилася 71-а сесія Генеральної Асамблеї ООН. Про це повідомляє Центр новин ООН.  Щорічні загальні дебати розпочнуться 20 вересня і триватимуть до 26 вересня. Головою нової 71-ї сесії обраний дипломат з Фіджі Пітер Томсон.

У перші дні роботи нової сесії будуть вирішуватися, в основному, процедурні питання, в тому числі пов'язані з розподілом пунктів порядку денного за шістьма основними комітетам Асамблеї. 19 вересня пройде Саміт з питань біженців та мігрантов. 20 вересня почнуться загальні дебати. За традицією, першими в цей день з трибуни Генеральної Асамблеї виступлять лідери Бразилії і США.

Перед початком загальних дебатів Генсек ООН представить державам-членам ООН свою щорічну доповідь про роботу Організації.

Виступ президента України заплановано на першу половину дня 21 вересня.

Генеральна Асамблея ООН є головним дорадчим органом ООН. У неї входять представники всіх держав-членів Організації, кожен з яких має один голос. Рішення з важливих питань, таких як питання миру і безпеки або прийом нових членів, вимагають більшості в дві третини голосів. Рішення з інших питань приймаються простою більшістю.

©2000-2016, Українська правда

Поділитися

Коментар