Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

В ЄС нагадали Кремлю про неприпустимість проведення "виборів" президента РФ в Криму

Українська

ЄС і ОБСЄ направлять спостерігачів у Росію, але не на аннексированный півострів.Європейський Союз та ОБСЄ під час виборів президента Росіїне  направлятимуть спостерігачів в окупований Крим, так як не визнають незаконну анексію півострова.

"Мандат Бюро з демократичних інститутів і прав людини зі спостереження за виборами ґрунтується на консенсусі 57 держав - учасників ОБСЄ. У випадку з Кримом немає єдиної думки. Тому БДІПЛ не може здійснювати спостереження в цьому регіоні", - повідомив офіційний представник БДІПЛ ОБСЄ Томас Раймер в коментарі російським "Известиям".

В ЄС також заявили про неприпустимість проведення голосування в окупованому Криму.

"Брюссель надішле спостерігачів до Росіъ, але не в Крим. Це абсолютно точно. Поки ще не узгоджені остаточні списки тих, хто поїде в Росію. На даний момент ведуться переговори з приймаючою стороною", - пояснив газеті євродепутат Томаш Здеховські.

При цьому, джерела видання в дипломатичних колах РФ стверджують, що незважаючи на позицію ЄС і ОБСЄ, під час "голосування" у Криму будуть присутні "десятки міжнародних спостерігачів" - представники політичних партій, а також парламентарії з Австрії, Італії, Франції, Чехії та Кіпру.

У вересні прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактом проведення окупаційною владою півострова виборів так званого "губернатора" Севастополя.

Європейський Зоюз не визнав "вибори", що выдбулися 10 вересня на території окупованого РФ Криму, а голова окупаційної адміністрації Севастополя Дмитро Овсянніков потрапив під санкції ЄС.

Як повідомлялося, 18 грудня в Росії офіційно стартувала президентська кампанія. Вибори президента РФ відбудуться 18 березня 2018 року.

Про наміри брати участь у виборах президента повідомили 23 людини, в тому числі, діючий президент РФ Володимир Путін, телеведуча Ксенія Собчак, лідер ЛДПР Володимир Жириновський та опозиційний політик Олексій НавальнийКомуністична партіявисунула кандидатуру директора підмосковного ЗАТ "Совхоз имени Ленина" Павла Грудініна.

За даними опитування "Левада-центру", більшість громадян РФ (51%) згодні з думкою, що населення Росії вже втомилося чекати від Володимира Путіна якихось позитивних зрушень у своєму житті.

У той же час, за даними того ж опитування, на майбутніх виборах Путін отримає 64% голосів.

© 1994–2017 «Дзеркало тижня. Україна».

Поділитися

Коментар