Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У Сенаті США представили проект резолюції, яка засуджує незаконну анексію Криму Росією

Українська
У Сенаті Сполучених Штатів Америки (США) представлений проект резолюції, яка засуджує незаконні спроби Російської Федерації (РФ) окупувати український Крим, повідомила прес-служба Посольства України в США в соцмережі Фейсбук.
"Двопартійна група сенаторів на чолі з співголовою Комітету закордонних відносин Сенату США Робертом Менендез і співголовою Сенатського українського кокуса Робертом Портманом внесла на розгляд Сенату проект резолюції, яка засуджує незаконні спроби Російської Федерації окупувати український Крим", - йдеться в повідомленні.
У документі представлені засудження незаконної спроби РФ анексувати український Крим.
"У документі, зокрема, підтверджується позиція Сенату про те, що Крим є частиною суверенної території України. Підкреслюється, що політика США повинна полягати у протидії спробам змінити статус, демографічну карту або політичну природу Криму", - відзначили в посольстві.
Крім того, в резолюції засуджується порушення прав людини в Криму. Документ підкреслює правову відповідальність РФ за ці злочини протягом незаконної анексії півострова.
Також сенатори закликають уряд США продовжувати застосовувати політику санкцій щодо РФ. Політики вітають подальші зусилля американської сторони щодо заохочення ЄС до введення додаткових санкцій, пов'язаних з Кримом. 
 
© 1992-2018, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар