Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Порошенко в Брюсселі проведе понад півтора десятка двосторонніх зустрічей з лідерами країн-членів НАТО - Єлісєєв

Українська
В четвер, 12 липня, президент України Петро Порошенко проведе більше 15 двосторонніх зустрічей з лідерами держав-членів НАТО, для того щоб зміцнити двосторонню співпрацю, заявляє заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.
"Саміт тільки стартував, а ми вже маємо практичний результат - це заява, в якій фактично робиться підсумок майже чотирирічної роботи президента і його команди. Йдеться про підтвердження перспективи членства України в НАТО. Це також визнання наших реформ. Звичайно, завтра ми ці сигнали будемо посилювати ", - сказав він ефірі телеканалу" Прямий "в середу ввечері.
К.Єлісєєв зазначив, що в четвер українська делегація буде працювати для того, щоб чітко зафіксувати подальші реформи, які необхідні для остаточного наближення до критеріїв НАТО. Також йтиметься про наповнення існуючих трастових фондів.
"І, звичайно, для нас принципово важливо - це підтвердження санкцій політики з боку країн-партнерів, а також, звичайно, питання, пов'язане з протидією російської агресії і російським гібридним втручанням у внутрішні справи України", - сказав він.
Також К.Єлісєєв зазначив, що з питання вступу України в НАТО в майбутньому реально мова йде про поглиблену інтеграцію.
"Ми будемо додавати слова не «поглиблена інтеграція"і "прискорення інтеграції". Тому ми зараз вже країна-аспірант, фактично країна, яка стоїть на порозі членства в НАТО. І для нас дуже важливо тепер забезпечити максимальний консенсус всіх країн-членів НАТО щодо нашого членства", - повідомив він.
Крім того, глава АПУ додав що прийняття в Брюсселі декларації країн-членів НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в Альянсі - це ще один великий удар по планах Росії не дати Україні рухатися шляхом євроатлантичної інтеграції. "Наскільки ви знаєте, саме агресія на Донбасі - це була спроба показати, що поки існує конфлікт на території України, Україна не має ніяких перспектив інтегруватися в НАТО. Тому сьогоднішня заява розвіяло ці міфи і ще раз підтвердило, що, незважаючи на те, що відбувається російська агресія - а рано чи пізно вона завершиться, за допомогою наших партнерів - Україна міцно крокує до членства в НАТО", - сказав він. 
 
© 1992-2018, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар