Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Порошенко вітає рішення саміту НАТО про зміцнення партнерства

Українська
Президент України Петро Порошенко привітав рішення саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції", - наголосив Порошенко.

За його словами, це результат багаторічної роботи  команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу.

"Ми і надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу", - запевнив Президент.

Він високо оцінив відданість Альянсу підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

"НАТО рішуче засуджує та ніколи не визнає анексію українського Криму. Наші партнери вимагають від Росії вивести свої війська з території нашої держави та припинити будь-яку політичну, фінансову та матеріальну підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі", - зазначив глава Української держави.

Він також схвалив готовність союзників продовжити потужний, скоординований, трансатлантичний тиск на російського агресора, включаючи санкції. Порошенко високо оцінив незламну єдність і солідарність Альянсу з Україною.

Читайте також: НАТО підтверджує прагнення України увійти до Альянсу - декларація саміту 

"Сьогодні і завтра у Брюсселі продовжу відповідну роботу з лідерами НАТО для реалізації інтеграційного потенціалу України та взаємодії в інтересах миру, безпеки і стабільності на континенті", - додав Порошенко.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Президент України Петро Порошенко прибув до Брюсселя для участі у заходах саміту НАТО.

За програмою першого дня саміту, він візьме участь у робочій вечері глав держав і урядів країн НАТО та партнерів.

© 2015-2018 Укрінформ

Поділитися

Коментар