Угорщина не відступить від блокування зближення України з НАТО – Сійярто
Угорщина не підтримуватиме зближення України з НАТО, доки Київ не припинить наступ на угорську меншину. Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто, йдеться у повідомленніугорського відомства.
Він наголосив, що Угорщину обурює той факт, що політика найвищого рівня в Україні стає платформою для екстремістів з антиугорськими ідеями.
Сійярто заявив, що країна, яка говорить про європейські і євроатлантичні прагнення не може дозволяти собі ультра націоналістичні, спрямовані проти меншин ідеї.
Як повідомлялося, генеральний секретар НАТО підтвердив, що на саміті Альянсу не буде ухвалене рішення про включення України до формату Партнерства посилених можливостей.
Столтенберг не підтвердив, але і не заперечив твердження депутатки Ганни Гопко про те, що рішення про цей статут заблокувала Угорщина, натомість порадив Україні розвивати співпрацю у наявних форматах.
© 2014 - 2018, Европейская правда
Коментар