Урочисте підписання Угоди про партнерство і співробітництво між УАЗП та Адвокатською фірмою АКТІО


  • 17 Гру, 2015

17 грудня 2015 року відбулося урочисте підписання Угоди про партнерство і співробітництво між Українською асоціацією зовнішньої політики та одним з провідних адвокатських об’єднань України – "Адвокатська фірма АКТІО".

Вже протягом певного часу УАЗП та АКТІО активно взаємодіють у галузях, що становлять спільний інтерес. Тому підписання угоди, з одного боку, формалізувало вже досягнутий рівень співпраці, а з іншого, засвідчило прагнення сторін до її суттєвого поглиблення. Враховуючи специфіку діяльності кожного з партнерів, угодою визначена пріоритетність поєднання зусиль у зовнішньополітичній та правовій сферах. Крім того, сторони зобов’язалися обмінюватися інформацією з широкого кола питань зовнішньої політики, внутрішнього законодавства та міжнародного права. Важливим завданням УАЗП та АКТІО визначили надання спільної фахової допомоги громадянам, громадянському суспільству та експертному середовищу у вирішенні проблем, що знаходяться у сфері їх компетенції. Окрему увагу сторони приділили подальшій розбудові співпраці в рамках Українського відділення Асоціації міжнародного права.

Угоду підписали Президент Української асоціації зовнішньої політики, Посол Володимир Хандогій та Директор Адвокатського об’єднання “Адвокатська фірма “АКТІО” Володимир Ямпольський.