Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

НОК України підтримав бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів

Українська
Питання про можливість бойкоту в результаті проголосували члени НОК України – 109 зі 112 голосів "за", 3 – "утрималися".  Відбулася позачергова Генасамблея Національного олімпійського комітету України, передає Укрінформ.

НОК вирішив провести консультації з національними спортивними федераціями щодо можливості бойкоту Олімпіади-2024 у разі допуску до змагань росіян і білорусів.

Також НОК підготував план заходів щодо недопущення повернення спортсменів з РФ та Білорусі до міжнародних змагань:

Країни ЄС погодили послаблення ембарго на російські нафтопродукти - ЗМІ

Українська

Країни ЄС погодили стелю цін, яка фактично є послабленням ембарго на російські нафтопродукти, що набирає чинності в неділю, - останньої серйозної санкції проти росії за вторгнення в Україну, передає УНН із посиланням на ВВС.

Як і перша стеля - цін на нафту, ця дозволяє Європі зробити виняток із заборони на перевезення та страхування російського нафтового експорту до третіх країн, якщо ціна нижча за певну Заходом стелю.

Президент Європейської комісії про вступ України до ЄС: Немає чітких часових рамок, є цілі, яких необхідно досягти

Українська

Процес вступу до ЄС у кожної країни займає різний час, чітких часових рамок немає, але є цілі, яких необхідно досягти, заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

"Щодо процесу вступу. Це процес, який має бути вигідним усім. Немає чітких часових рамок, але є цілі, яких необхідно досягти члену-кандидату. І після цього розпочинаються переговори про вступ і сам вступ", - сказала фон дер Ляєн на пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським та президентом Євроради у Києві у п'ятницю.

Сторінки