Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Кулеба закликав Захід прискорити допомогу Україні: мета - діяти не "стільки, скільки буде потрібно", а "так швидко і так багато, скільки буде потрібно"

Українська
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після чергової російської атаки закликав країни Заходу терміново діяти для забезпечення необхідної підтримки України. "Ще одна руйнівна нічна атака російських військ на Харків, Одесу і Сумську область. В Одесі постраждав житловий будинок. Наразі повідомляється про двох загиблих і вісьмох поранених, включно з дитиною. Росія діє щоразу, коли Захід бездіяльний. За кожне слово, вимовлене з метою пояснити, чому не можна щось зробити для України, Росія забирає реальне людське життя", - написав міністр у соцмережі Х.

США продовжили дію гуманітарних дозволів на в'їзд для українців

Українська
США продовжили термін дії перебування українських шукачів притулку на території Сполучених Штатів терміном до 2 років. Це стосується українців, які перебувають там на підставі так званих гуманітарних дозволів на в'їзд, повідомляє пресслужба Міністерства з реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на посла України в США Оксану Маркарову.

У МЗС впевнені, що підтримка України зберігатиметься після виборів у США та інших демократичних країнах

Українська
Заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький висловив упевненість, що підтримка українців зберігатиметься після виборів у США та інших демократичних країнах, оскільки, допомагаючи Україні, інші держави допомагають і собі. "Ми впевнені, що за будь-якого результату будь-яких виборів у демократичній країні підтримка не зменшиться. Тому що йдеться не лише про Україну. Йдеться про майбутнє демократії. Йдеться про майбутнє створеної після Другої світової війни системи спільного проживання", - сказав Точицький на панельній дискусії в рамках дипломатичного форуму в Анталії.

Сторінки