Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Переговори з РФ можливі, якщо російські війська залишать Україну - Зеленський

Українська
Президент Володимир Зеленський вважає, що не можна довіряти Російській Федерації, тому переговори з Росією можна буде вести лише після виведення російських військ з усіх тимчасово окупованих українських територій.

Про це він заявив на пресконференції за результатами зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом та генсеком ООН Антоніу Гутеррешем, повідомляє Укрінформ.

Зеленський та Генсек ООН обговорили параметри місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

Українська

Президент України Володимир Зеленський та Генеральний Секретар ООН Антоніу Гутерріш під час перемовин у Львові обговорили параметри місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС. Про це Зеленський повідомив у вечірньому зверненні, передає УНН.

Кулеба: Зеленський, Ердоган та Гутерреш скоординували не просто позиції, а свої дії з ключових питань, ніхто не схиляв до поступок на користь РФ

Українська

Президент України Володимир Зеленський, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган та генсек ООН Антоніу Гутерреш під час зустрічі у Львові у четвер, 18 серпня, скоординували не просто позиції, а свої дії з ключових питань, ніхто Україну не схиляв до поступок на користь РФ, заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Сторінки