Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

ЄС закликав Україну припинити видавати два закордонні паспорти

Українська

У Європейському союзі звернулися до Києва з проханням виключити для жителів України можливість мати одразу два закордонні паспорти для поїздок за кордон.

Україна розраховує на зміцнення співпраці з США в оборонній, військово-технічній, економічній і політичній сферах - Єрмак

Українська

Одним із головних пріоритетів України на світовій арені є зміцнення співпраці зі США в оборонній, військово-технічній, економічній і політичній сферах, заявив глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Одним із головних пріоритетів України на світовій арені є зміцнення співпраці з США у всіх галузях - оборонній, військово-технічній, економічній і, звісно ж, політичній", - написав Єрмак у соцмережі Facebook.

Україна номінувала на внесення до списку світової спадщини ЮНЕСКО 17 об'єктів

Українська

Україна номінувала на внесення до списку світової спадщини ЮНЕСКО 17 об'єктів, повідомила заступник міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко.

"Якщо говорити про плани щодо присутності в ЮНЕСКО, то у нас на сьогодні в попередньому переліку перебувають 17 об'єктів", - сказала Фоменко на всеукраїнському форумі "Україна 30. Імідж України" в Києві в середу.

Сторінки