Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У новій зерновій угоді Україна не погодиться на жодні перевірки суден - посол

Українська

У Туреччині не полишають сподівань відновити роботу зернового коридору. Позиція України – жодного контролю та обстежень суден, які йдуть з українських портів.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив посол України у Туреччині Василь Боднар, передає Укрінформ.

Кандидат Трампа у віцепрезиденти закликав Байдена негайно піти у відставку

Українська

Кандидат у віцепрезиденти США від команди Дональда Трампа Джей Ді Венс закликав чинного президента США Джо Байдена піти у відставку негайно.

Як передає Укрінформ, про це він написав у соцмережі X.

"Усі, хто закликає Джо Байдена припинити балотуватися, не закликаючи його також піти у відставку з посади президента, виявляють абсурдний рівень цинізму. Якщо ви не можете балотуватися, ви не можете займати посаду. Він повинен піти у відставку зараз", — написав Ді Венс.

Під час розмови Зеленського і Трампа обговорювався його візит в Україну - Нікіфоров

Українська

Під час розмови президента України Володимира Зеленського та кандидата в президенти США Дональда Трампа обговорювалася можливість візиту Трампа до України, однак про конкретику поки що говорити зарано, розповів в ефірі телемарафону прессекретар Зеленського Сергій Нікіфоров.

"Скажімо так: була зафіксована принципова згода обох сторін на зустріч. Обговорювалися певні проміжки часу, коли ця зустріч має відбутися. Але про це говорити ще дуже-дуже рано. Це вже команди будуть працювати і узгоджувати графіки, деталі, коли це може бути можливо", - сказав Нікіфоров.

Сторінки