Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з новопризначеним Верховним комісаром ООН у справах біженців Бархамом Саліхом, під час якої, зокрема, обговорили наслідки, які спричинили російські удари по українській енергосистемі, та необхідну допомогу.
"Передусім щиро дякую за ваш приїзд і підтримку нашого народу протягом цих нелегких днів і ночей для українців. Дуже цінуємо вашу підтримку протягом усього цього періоду. Я сподіваюся, що ми можемо розраховувати на її продовження", – сказав Зеленський.
Президент України Володимир Зеленський призначив на п'ятницю, 20 лютого, спеціальну нараду з учасниками переговорної групи щодо подальших кроків і рішень.
"Сьогодні вже будуть в Україні всі учасники нашої переговорної групи. І на завтра я призначив спеціальну нараду з ними щодо наших подальших кроків, наших рішень. Буде доповідь вже тут, в Києві, щодо тих аспектів перемовин, про які не варто говорити телефоном", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у четвер.
Речник МЗС Георгій Тихий дав негативну оцінку рішенню Міжнародного олімпійського комітету, за яким табличку з написом "Україна" на церемонії відкриття Зимових Олімпійських ігор в Мілані-Кортіні, було доручено нести росіянці.
"Факт того, що Міжнародний олімпійський комітет обрав росіянку для того, щоб нести табличку з назвою країни, — огидний. Це виходить за межі будь-якої людської моралі та будь-яких принципів. Чесно кажучи, це важко навіть описати словами", - наводить висловлювання Тихого пресслужба МЗС у середу у телеграм-каналі.