В умовах російської збройної агресії проти України та дедалі складнішої міжнародної ситуації, як ніколи потребуємо підтримки з боку громадянського суспільства та експертного середовища. Надзвичайно важливим інструментом такої взаємодії вбачаємо механізм громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.
Ситуація може бути гіршою, ніж під Авдіївкою, вважають в ОБСЄ. До тих пір, поки уздовж лінії зіткнення на сході України буде зберігатися заборонене Мінськими домовленостями важке озброєння, в Донбасі не можна виключити можливість нової ескалації конфлікту, яка може бути потужнішою, ніж під Авдіївкою. Таку думку в інтерв'ю "Радіо Свобода" висловив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.