Путін погодився направити на ЗАЕС експертів МАГАТЕ - Єлисейський палац
Російський президент Володимир Путін погодився направити на Запорізьку АЕС експертів МАГАТЕ. Про це повідомляє Єлисейський палац, передає УНН.
Повідомляється, що президент Франції Еммануель Макрон провів телефонну розмову з Володимиром Путіним.
"Президент Республіки ще раз наголосив на своєму занепокоєнні ризиками, які створює ситуація на Запорізькій АЕС для ядерної безпеки, і висловився за якнайшвидше направлення на майданчик місії експертів МАГАТЕ, в умовах погоджено Україною та ООН. Президент Російської Федерації повідомив Президента Республіки про свою згоду на розгортання цієї місії та зазначених способів", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що Макрон і Путін знову поговорять один з одним на цю тему найближчими днями після обговорень між технічними групами та до розгортання місії.
Повідомлялось, що делегація Міжнародного агентства з атомної енергії може відвідати Запорізьку АЕС на початку вересня.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав Росію негайно вивести свої війська з території Запорізької АЕС, і допустити туди місію МАГАТЕ.

Коментар