Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Десять країн за десять днів: Кулеба розповів про надання Україні нових пакетів військової допомоги

Українська
За останні десять днів рішення про нові пакети військової або фінансової допомоги на придбання озброєнь для України оголосили десять країн.  Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Очільник МЗС відзначив, що останні тижні були особливо результативними у забезпеченні першочергових потреб ЗСУ у сучасних високоточних озброєннях. За його словами, йдеться про системи протиповітряної та протиракетної оборони, артилерійські системи великого калібру, реактивні системи залпового вогню, бойові броньовані машини, а також боєприпаси до всіх цих видів озброєнь.

«Лише у попередні десять днів рішення про нові пакети військової підтримки або фінансові внески на придбання озброєнь для України були оголошені десятьма країнами: США, Великою Британією, Іспанією, Канадою, Нідерландами, Німеччиною, Норвегією, Фінляндією, Францією і Швецією», - сказав Кулеба.

Він додав, що більшість з цих країн, а також Австралія, Греція, Данія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Чехія та деякі інші партнери продовжували реалізацію раніше заявлених пакетів оборонної допомоги.

Глава української дипломатії зауважив, що єдина мова, яку розуміють у Росії, це мова сили та готовності чинити опір.

Читайте також: Жодні серйозні рішення щодо завершення війни не ухвалюватимуться без України – Кулеба

«Тому ми закликаємо всіх партнерів посилити військову підтримку України. Особливо важливим завданням є створення сучасної багаторівневої системи протиповітряної та протиракетної оборони – повітряного щита, який захистить українські міста та людей від російського ракетного терору», - наголосив очільник МЗС.

Як повідомляв Укрінформ, Росія 15 листопада здійснила проти України масштабну ракетну атаку, зафіксовано влучання в об'єкти інфраструктури та житлові будинки.

Українська система ППО збила понад 70 ракет із більше ніж 90 запущених Росією.

Поділитися

Коментар