Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Архієпископ Кентерберійський прибув із візитом до Києва

Українська
Архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі прибув до Києва з триденним візитом, аби висловити солідарність з народом і церквами України.  Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Guardian.

«Народ України продемонстрував надзвичайну мужність перед обличчям незаконного, несправедливого та жорстокого вторгнення Росії. Метою цього візиту є вияв солідарності з ними, оскільки вони стикаються з надзвичайно важкою зимою. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з лідерами церков і місцевими християнами в Києві та дізнаюся, як ми можемо продовжувати їх підтримувати серед триваючих спустошень, втрат і руйнувань цієї війни», - заявив Велбі, прибувши до української столиці.

Також архієпископ Кентерберійський закликав усіх християн продовжувати молитися за народ України і пропонувати підтримку всіма можливими способами.

Читайте також: Папа Франциск визнав Росію нападником на Україну

Як відомо, у Великій Британії Англіканська церква є державною, а її юридичним головою є король. Фактично ж церквою керує архієпископ Кентерберійський. Також він займає постійне місце у Палаті Лордів Великої Британії та проводить офіційні церемонії похорон та коронації британських монархів.

Як повідомляв Укрінформ, у липні предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся в Лондоні з архієпископом Кентерберійським Джастіном Велбі.

© 2015-2022 Укрінформ.

Поділитися

Коментар