Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Країни ЄС погодили послаблення ембарго на російські нафтопродукти - ЗМІ

Українська

Країни ЄС погодили стелю цін, яка фактично є послабленням ембарго на російські нафтопродукти, що набирає чинності в неділю, - останньої серйозної санкції проти росії за вторгнення в Україну, передає УНН із посиланням на ВВС.

Як і перша стеля - цін на нафту, ця дозволяє Європі зробити виняток із заборони на перевезення та страхування російського нафтового експорту до третіх країн, якщо ціна нижча за певну Заходом стелю.

Стеля цін на нафту набула чинності 5 грудня разом з європейським ембарго і дозволила росії продовжити експорт у країни, що не підписалися під санкціями, практично в колишніх обсягах, оскільки поточна ціна нижча від 60 доларів за барель.

Стеля цін на нафтопродукти набуде чинності 5 лютого разом із ембарго на нафтопродукти. Як і очікувалося, його встановлено на рівні 100 доларів за барель продуктів високої переробки, на кшталт дизпалива, і 45 доларів для всього, що продається зі знижкою до ціни сирої нафти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У росії набули чинності заходи у відповідь на стелю цін на нафту

3 грудня Рада ЄС вирішила встановити граничну ціну на нафту і нафтопродукти, що походять або експортуються з росії, на рівні 60 доларів США за барель.

G7 і Австралія приєдналася до стелі цін ЄС на російську нафту.

Поділитися

Коментар