Зеленський хотів підірвати трубопровід “Дружба” - Сійярто
Українська
Президент України Володимир Зеленський хотів підірвати трубопровід "Дружба", яким постачають газ з рф до Угорщини. Дану заяву зробив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, пише УНН з посиланням на Twitter держсекретаря Угорщини Золтана Ковача.
“Погроза підірвати нафтопровід "Дружба" до Угорщини не тільки ставить під загрозу постачання нафти в Угорщину, але й загрожує національному суверенітету, тому будь-яка спроба зірвати це є нападом на незалежність і безпеку Угорщини”, - йдеться у повідомленні.
Видання Index.hu зазначає, що міністр закордонних справ Угорщини вважає, що Україна стає більш ворожою до його країни. Одні з причин так вважати - з 1 вересня угорські школи на Закарпатті не зможуть працювати, а угорський банк OTP Україна внесла в перелік міжнародних спонсорів тероризму.
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто погрожує не підтримувати транші військової допомоги ЄС Україні і санкції, доки не буде нового рішення по угорському банку ОТР Bank.
©УНН

Коментар