Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Шойгу заявив про готовність Росії до переговорів щодо України

Українська
Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Росія готова до політичних дискусій щодо «постконфліктного врегулювання української кризи та подальшого співіснування із Заходом».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє РБК.

«На випадок створення необхідних умов зберігаємо готовність до політичних дискусій на реалістичних засадах - як щодо постконфліктного врегулювання української кризи, так і за параметрами подальшого співіснування із Заходом в цілому", - сказав Шойгу, виступаючи на 10-му Пекінському Сяньшанському форумі.

При цьому, він додав, що важливо забезпечити «рівноправні відносини між усіма ядерними державами — постійними членами Ради безпеки ООН, які несуть особливу відповідальність за підтримку миру та глобальної стабільності».

«Щоб сформувати справедливий, багатополярний світопорядок, потрібно оновити архітектуру міжнародної безпеки, надати їй більшої стійкості. Для цього необхідно поєднати зусилля всіх зацікавлених країн», - заявив Шойгу.

Як повідомляв Укрінформ, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна не вестиме переговори про припинення вогню з Росією, доки Москва відмовляється повернути окуповані українські території.         

© 2015-2023 Укрінформ.

Поділитися

Коментар