Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

МЗС сподівається на повагу суверенітету і територіальної цілісності України з боку майбутнього президента Молдови

Українська
Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - На міжвідомчій погоджувальній нараді в Міністерстві закордонних справ України за участю посла України в Молдові Івана Гнатишина розглядалося питання стратегії розвитку відносин з цією державою і проаналізовано хід виборчої кампанії в Молдові.
"За дорученням президента України Петра Порошенка в МЗС України відбулася міжвідомча узгоджувальна нарада з актуальних питань українсько-молдовських відносин за участю посла України в Молдові Івана Гнатишина. Метою наради стало вироблення стратегії розвитку відносин з сусідньою державою і виконання плану дій щодо імплементації порядку денного двостороннього діалогу ", - повідомляє в п'ятницю прес-служба МЗС за підсумками наради.
Крім того, було проаналізовано хід виборчої кампанії в Молдові, в тому числі результати першого туру виборів президента.
"Була висловлена ​​надія, що будь-який обраний демократичним шляхом президент Республіки Молдова буде поважати базові принципи міжнародного права, суверенітет і територіальну цілісність суверенних держав", - сказано в повідомленні.
Як відомо, в першому турі які відбулися 30 жовтня виборів президента Молдови, голова проросійської Партії соціалістів Ігор Додон набрав 48,22% голосів виборців, а єдиний кандидат від проєвропейської опозиції Майя Санду - 38,42% голосів.
В ході виборчої кампанії в ефірі каналу RTR Moldova І.Додон заявив, що Крим належить Російської Федерації.
31 жовтня стало відомо, що посол України в Молдові викликаний до Києва для консультацій.
 
© 1992-2016, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар