Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

На зустрічі у Вашингтоні канцлер Німеччини та президент США обговорювали майже дві години Україну

Українська
Україна була головною темою раптового візиту канцлера Німеччини Олафа Шольца у США, де він провів незвично довгу, майже дві години, зустріч з головою Білого дому Джо Байденом.  Про це пише "Радіо Свобода".
Спостерігачі відзначають, що Шольц прибув до Штатів за спеціальним запрошенням президента. На їхню думку, Байден приділяв особливу увагу канцлеру Німеччини з наміром показати американським політикам важливість підтримки України.
 
На відкритій частині зустрічі Шолтс розкритикував керівника Кремля Володимира Путіна за інтерв'ю з журналістом Такером Карлсоном, яке він назвав "смішним", і зазначив, що російський президент "лише знущався над тим, що насправді зробила Росія в Україні і розповідає абсолютно абсурдну історію причин цієї війни ".
 
Що стосується закритих розмов, то Шольц та Байден утрималися їх розривати, відмовившись від спільної прес-конференції. Шольц лише висловив впевненість, що Конгрес в кінцевому підсумку вирішить підтримку України.
 
У той же час, питання про те, чи прийматиме Німеччина провідну роль у підтримці України, якщо США відмовляться від цього, Шольц  не відповів.
 
"Але, мабуть, це була головна тема зустрічі політиків - в умовах, коли Вашингтон ще не може допомогти Київ, Німеччина автоматично стає найбільшим спонсором України серед союзників", - коментує зустріч політиків на телеграм-каналі "Політика країни".
 
Раніше німецький канцлер заявив, що Німеччина не може самостійно закрити потреби Києва у зброї.
 
У той же час, Шольц вважає, що Німеччина повинна підготуватися до зміцнення допомоги в Україні, якщо інші "ослаблені".      
 
© 2016-2024, СТРАНА.ua.

Поділитися

Коментар